Prožitkové semináře a kruhy

Pořádáme živé prožitkové semináře a kruhy. Pojď s námi do silných prožitků a také si užít léčivou sílu, výživu a zázračnou moc kruhu.

Aktuální semináře

22. – 24.7.2022, Sýkořice Dům u Slunce

Přechodový rituál Menarche pro ženy v úžasné přírodě přímo u řeky Berounky.

Oslava Tvé první menstruace zpětně a Iniciace do Tvého ženství

Pojď s námi prožít svůj přerod dívky v ženu. Opusť roli malé hodné holčičky,  plně si stoupni do svého ženství, vyzrálosti a přijmi svoji ženskou sílu.

26. – 28.8.2022, Meditační centrum u Kamenné ryby Chrustenice (mezi Prahou a Berounem)

Prožitkový seminář pro ženy a muže v krásném a energeticky silném prostředí.

Pojď společně s námi poznat své dary a vydat se na cestu Tvého poslání.

Pojď rozpustit podvědomé strachy, které Ti brání stoupnout si do své síly a zcela autenticky se projevit.

Seminářem Tě provedeme my dvě – Lucie Bednářová a Petra Košťálová.

JSME DVĚ, protože věříme, že jedna a jedna jsou tři. Každé dal život jiné dary, připravil jiné zážitky a zkušenosti. Pak nás ale spojil ke společnému poslání v projektu Na vlně Nové Země. V rámci něj šíříme povědomí o NOVÉ ZEMI, inspirujeme k žití jejích principů a tvoříme most do NOVÉ ZEMĚ. Více o nás se dozvíš TADY. 

Ohlasy na naše kurzy ...

"Nevím čím dřív začít, lepší vztahy v rodině, uzdravení sebe sama a svých hlubokých traumat, zvýšení své síly a sebevědomí, přestat se bát plnit si své sny, naučit si vážit sama sebe a opravdu se mít ráda. Objevení svého poslání a cestu své duše. Těším se na další objevovaní svých daru a kam mě život zavede. Cítím obrovskou vděčnost a moc děkuji Petře a Lucce.”
Lenka Hrubá
“ Mně se změnil celý život, směrování. Jsem úplně na novém místě, bydlení, práce. Moc chci poděkovat Lucce za provedení EFT, protože to byl klíčový bod, kdy se mi to ukázalo a ve mně zlomilo. Já jsem přestala tlačit na to, jak jsme to měla namyšlené a začala jsem se otevírat tomu, jak to opravdu chci a potřebuji a staly se mi fakt veliké změny. Moc vám děkuji za to, co nás učíte a co tvoříte, děkuji za tento otevřený kruh, kde není třeba se ničeho bát.“
Katarina Miškovicová
"Vstoupit právě do Aktivace byla jednoznačně nejlepší volba ze všech online kurzů, které se nabízely a kterých jsem už řadu prošla. Za podpory a aktivní účasti Lucky a Petry se vytvořilo neuvěřitelně silné pole žen a vnímaný posun v tématech byl znatelný, i když jsem třeba někdy nestihla sledovat aktuální video hned po zveřejnění - pracovalo to prostě i "samo", jako spodní řeka. Na druhou stranu, paleta technik, které nám Petra s Luckou daly k dispozici byla tak akorát pestrá, nezahlcující a díky tomu se mi podařilo vybrat si ty, které mi sedly a SKUTEČNĚ je používat!"
Eva Masaříková

Na kruhu či semináři se vždy vytvoří bezpečné prostředí, kde se můžeš uvolnit, být skutečně sama/sám sebou a kde se pak dějí zázraky. Přijď to prožít společně s námi. Těšíme se na Tebe. 

Na již proběhlé semináře se můžeš podívat na této stránce