Co děláme?

Provázíme ženy na jejich cestě zpátky k sobě. Pomůžeme Ti:

🌸 nalézt Tvou vniřní síludůvěru v sebe i hojnost života. Díky tomu si vytvoříš život dle svých nejkrásnějších představ.

🌸 objevit a přijmout svou jedinečnost a krásu. Díky tomu se zamiluješ sama do sebe, otevřeš své srdce sobě i ostaním.

🌸 nalézt a rozpustit Tvá zranění a Tvé bloky. Díky tomu se otevřeš novým možnostem a také pocitům radosti, lehkosti a štěstí.

🌸 propojit se se svým ženstvím a silou šakti (hadí síla). Díky tomu rozproudíš v sobě životní energii, tvořivost a vášeň.

🌸 propojit se s ostatními ženami, otevřít si navzájem svá srdce. Díky tomu zažiješ zázračnou sílu, výživu a léčivou moc sesterství.

IMG_9069

Proč to děláme?

Věříme, že toto je naše služba světu, naše poslání. Každá žena, která se vydá na cestu své opravdovosti, uzdraví nejen sebe, ale také pomůže uzdravit tento svět. Je naplňující být součástí něčeho tak krásného. Přidej se k nám i Ty.

Jak pracujeme?

🌺 Pomůžeme Ti napojit se na Tvoji vnitřní moudrost – INTUICI 🌺

Ženy jsou často odpojené od své vnitřní navigace a tak se v životě ztratily, dostaly se do nesouladu v jedné nebo více oblastech svého života. Nesoulad se projevuje skrze nepříjemné pocity, myšlenky, točení se v kruzích, psychickou tíži, ale i fyzickou bolest nebo nemoc. Každá situace má své řešení. Řešení a všechny odpovědi si nosíme uvnitř sebe. Každá z nás je může objevit své vlastní odpovědi, každá z nás může porozumět signálům svého těla a uslyšet hlas svého srdce. Ano, skutečně každá, i Ty. Pomůžeme Ti k tomu formou prožitku skrze mnoho kreativních technik a cvičení.

Je to intuice, která Tě bezpečně a láskyplně povede na cestě zpátky k sobě, ke Tvé podstatě, pocitům harmonie, lásky a svobody a zároveň také k Tvým nejkrásnějším snům.

Kopie návrhu Now that your eyes are open,d. (2)
IMG_8997 (1)

Toto volání ale nestačí jen vyslyšet. Je také potřeba, aby jsi ho následovala. To vyžaduje odvahu. Pokud chceš zlepšit svůj život, musíš se otevřít změnám a začít dělat věci jinak. Z vlastní zkušenosti víme, že to není lehké.

🌺 Proto Tě naučíme, jak si intuitivně zvědomit své bloky a strachy, které Ti brání jít po své cestě v lehkosti a plynutí. A zároveň Tě ukážeme, jak tyto bloky a strachy efektivně rozpouštět 🌺

Využíváme k tomu silné terapeutické metody EFT (technika emoční svobody), kvantové čištění a další techniky. 

A to ještě není všechno. Máme pro Tebe jedno silné kouzlo, na které dnešní společnost zapomněla. A to je síla ženské skupiny. Když ženy utvoří kruh, vzniká léčivá energie, která na každou ženu působí, jak po energetické, tak po hormonální a fyziologické stránce. Vzniká tak pole, které je prostorem pro zázraky.

🌺 Přejeme si, aby jsi věděla, že “NEJSI SAMA” 🌺