Přechodový rituál Menarche

22. – 24.7.2022, Sýkořice Dům u Slunce

Srdečně Tě zveme Přechodový rituál Menarche pro ženy v úžasné přírodě přímo u řeky Berounky.

Oslava Tvé první menstruace zpětně a Iniciace do Tvého ženství

Pojď s námi prožít svůj přerod dívky v ženu. Opusť roli malé hodné holčičky,  plně si stoupni do svého ženství, vyzrálosti a přijmi svoji ženskou sílu.

Seminářem Tě provedeme my dvě – Lucie Bednářová a Petra Košťálová.

JSME DVĚ, protože věříme, že jedna a jedna jsou tři. Každé dal život jiné dary, připravil jiné zážitky a zkušenosti. Pak nás ale spojil ke společnému poslání v projektu Ženy ve své síle. V rámci něj šíříme povědomí o NOVÉ ZEMI, inspirujeme k žití jejích principů a tvoříme most do NOVÉ ZEMĚ. Více o nás si můžeš přečíst TADY. 

Program

🌺 Návrat do dětství a spojení se s tvojí dětskou přirozeností

🌺 Léčení a opouštění vzorců hodné holčičky

🌺 Příběh tvé první menstruace

🌺 Posvátnost menstruace

🌺 Iniciace a vstup do ženství

🌺 Přijetí tvé ženské síly a sexuality

🌺 Oslava ženství

🌺 Ukotvení tvých prožitků z rituálu v realitě

ČEKAJÍ TĚ:

🌟  Léčivé meditace

🌟  Intuitivní terapeutické techniky na léčení hlubokých zranění a strachů

🌟  Hravé koučovací techniky pro vhledy a nastavení akčních kroků

🌟  Propojení v bezpečném a láskyplném prostoru, silné energetické pole pro Tvoje léčení

🌟  Sdílení a podpora

🌟  Individuální i skupinová práce

Začínáme v pátek v 18 hod večeří (přijíždět můžete již od 14:00, abyste si plně užily nádherné prostředí) a končíme v neděli v cca 16 hod.

cena 2900 Kč plus 2 000 Kč ubytování a strava – vegetariánská strava, plná penze.

Kapacita je omezena na 16 žen a Tvé místo bude rezervováno až po zaplacení zálohy 2000 Kč, doplatek kurzovného na místě nebo předem na účet.

Ubytování a jídlo se platí na místě.

Hlásím se na rituál Menarche

Ohlasy na naše kurzy ...

"Nevím čím dřív začít, lepší vztahy v rodině, uzdravení sebe sama a svých hlubokých traumat, zvýšení své síly a sebevědomí, přestat se bát plnit si své sny, naučit si vážit sama sebe a opravdu se mít ráda. Objevení svého poslání a cestu své duše. Těším se na další objevovaní svých daru a kam mě život zavede. Cítím obrovskou vděčnost a moc děkuji Petře a Lucce.”
Lenka Hrubá
“ Mně se změnil celý život, směrování. Jsem úplně na novém místě, bydlení, práce. Moc chci poděkovat Lucce za provedení EFT, protože to byl klíčový bod, kdy se mi to ukázalo a ve mně zlomilo. Já jsem přestala tlačit na to, jak jsme to měla namyšlené a začala jsem se otevírat tomu, jak to opravdu chci a potřebuji a staly se mi fakt veliké změny. Moc vám děkuji za to, co nás učíte a co tvoříte, děkuji za tento otevřený kruh, kde není třeba se ničeho bát.“
Katarina Miškovicová
"Vstoupit právě do Aktivace byla jednoznačně nejlepší volba ze všech online kurzů, které se nabízely a kterých jsem už řadu prošla. Za podpory a aktivní účasti Lucky a Petry se vytvořilo neuvěřitelně silné pole žen a vnímaný posun v tématech byl znatelný, i když jsem třeba někdy nestihla sledovat aktuální video hned po zveřejnění - pracovalo to prostě i "samo", jako spodní řeka. Na druhou stranu, paleta technik, které nám Petra s Luckou daly k dispozici byla tak akorát pestrá, nezahlcující a díky tomu se mi podařilo vybrat si ty, které mi sedly a SKUTEČNĚ je používat!"
Eva Masaříková