O nás

Každé z nás dal život jiné dary, připravil jiné zážitky a zkušenosti. Poté nás spojil ke společnému poslání v projektu Ženy ve své síle. Věříme, že jedna a jedna jsou tři. V této synergii pomáháme ženám vytovřit si:

🌸 Život naší opravdovosti, plný radosti, lehkosti, hojnosti a láskyplných vztahů.

🌸 Život, kdy plně poznáváme a přijímáme samy sebe. Jsou to právě sebepoznání, sebeláska a víra v sebe, kdo nás staví do naší síly.

🌸 Život, kdy objevujeme, rozvíjíme a přinášíme světu naše jedinečné dary a touhy. Jsou to právě ony, kdo nás vede na cestu vnitřního naplnění, jejíž součástí je i poslání, které si v sobě všechny neseme.

Ahoj, jmenuji se Petra,

Jsem aktivátorka ženské duše. Probouzím v ženách jejich nejniternější pravdu a pomáhám jim odložit vše, co jim brání ji žít. Provázím ženy na cestě jejich poslání, láskyplných vztahů a hojnosti. Využívám k tomu kreativní koučování, kvantové čištění a transurfing.

Navracím ženám jejich ženství. Miluji práci se sexualitou, která je zdrojem naší síly a veškerého tvoření. Učím ženy spolupráci s matkou Zemí a Otcem Vesmírem, aby jejich život začal lehce plynout a ony si užívaly každičký jeho doušek.

 

Ahoj, jmenuji se Lucka,

Jsem vysoce citlivá štírka se silnou intuicí. Miluji ženské sdílení a noření se do hlubokých vod našeho podvědomí. Odhaluji způsoby, jak jít sobě naproti, jak se napojit na svoji vnitřní moudrost a tvořit si život podle svých představ. 

Provázím ženy na cestě za jejich jedinečnými poklady ukrytými v nejhlubších stínech skrze sebepoznání, sebelásku a intuici. Využívám k tomu Techniku emoční svobody (EFT), intuici i kreativní koučovací techniky. Věřím, že odpovědi na všechny otázky, si nosíme v sobě.