O nás

Každé z nás dal život jiné dary, připravil jiné zážitky a zkušenosti. Poté nás spojil ke společnému poslání v projektu Ženy ve své síle. Věříme, že jedna a jedna jsou tři. V této synergii pomáháme ženám vytovřit si:

🌸 Život naší opravdovosti, plný radosti, lehkosti, hojnosti a láskyplných vztahů.

🌸 Život, kdy plně poznáváme a přijímáme samy sebe. Jsou to právě sebepoznání, sebeláska a víra v sebe, kdo nás staví do naší síly.

🌸 Život, kdy objevujeme, rozvíjíme a přinášíme světu naše jedinečné dary a touhy. Jsou to právě ony, kdo nás vede na cestu vnitřního naplnění, jejíž součástí je i poslání, které si v sobě všechny neseme.

Ahoj, jmenuji se Petra,

jsem nadšená průvodkyně autentickým životem. Pomáhám ženám nalézt jejich vnitřní sílu, spatřit a přijmout svoji jedinečnost a krásu, objevit a rozvíjet své dary.

Přeji si, aby ženy uvěřily v sebe a hojnost Vesmíru, žily láskyplné vztahy, své poslání, a jejich život byl napněn radostí a lehkostí. K tomu je potřeba napojit se na svou intuici a nebát se ji následovat. Ve své práci propojuji kreativní koučování, kvantovou terapii a univerzální zákony Vesmíru. Díky tomu ženám pomáhám objevit a ulehčit jejich cestu.

Miluji práci s ženskými skupinami a jsem vždy znovu unešena, jak silná a léčivá energie vzniká, když ženy utvoří kruh. Najdete mě v Plzni.

Ahoj, jmenuji se Lucka,

jsem hloubající objevitelkou sebe sama, cyklickou manželkou a maminkou dvou jedinečných dětí. 

Hledám způsoby, jak jít sobě naproti, jak se napojit na svoji vnitřní moudrost a tvořit si život podle svých představ. 

S vděčností provázím ženy na jejich cestě zpátky k sobě skrz sebepoznání, sebelásku a intuici. Využívám k tomu Techniku emoční svobody (EFT) i intuitivní koučovací techniky.

Věřím, že odpovědi na všechny otázky, si nosíme v sobě.