AKTIVACE
v Ženu Nové Země

Připoj se k nám

Osvoboď se od starých paradigmat, aktivuj ve svém životě tři oblasti

POSLÁNÍ, LÁSKYPLNÉ VZTAHY a HOJNOST

a staň se tak tvůrkyní Nové Země.

BONUS pro Tebe - všechna videa z Týdne laskavé transformace ZDARMA

Aktivace není kurz, ale ENERGETICKÉ POLE A HOLISTICKÝ SYSTÉM, ve kterém procházíš v jemnosti a rychlosti svou osobní transformací.

TOUŽÍŠ OBJEVIT
A ŽÍT ...

♡ své poslání, tvořit to k čemu jsi volána, co skutečně miluješ a zároveň to, co potřebuje náš svět?
 
♡ Chceš vyléčit nefunkční partnerský vztah a povýšit ho na zcela novou úroveň nebo z něj v jemnosti a v lásce vystoupit?
 
♡ Chceš si poléčit hluboká zranění ze vztahů s muži a otevřít se tak posvátnému vztahu?
 
♡ Přeješ si přestat dřít, kontrolovat život a začít plynout v otevřeném poli hojnosti?
 

♡ Chceš k sobě nechat přijít svoji rodinu duše a spolu-tvořit Novou Zemi?

POSLÁNÍ

Staň se ženou, která se osvobodila od starých paradigmat a tvoří tak svůj nový život v souladu sama se sebou i s veškerým stvořením.

Aktivace mi změnila kompletně život

"Nevím čím dřív začít, lepší vztahy v rodině, uzdravení sebe sama a svých hlubokých traumat, zvýšení své síly a sebevědomí, přestat se bát plnit si své sny, naučit si vážit sama sebe a opravdu se mít ráda. Objevení svého poslání a cestu své duše. Těším se na další objevovaní svých daru a kam mě život zavede. Cítím obrovskou vděčnost a moc děkuji Petře a Lucce.”
Lenka Hrubá

"Něco" mě nutilo se přihlásit

"Když jsem se přihlašovala do Aktivace ani jsem nevěděla proč, jen mě něco " nutilo " se přihlásit. Tolik technik, které jdou do hloubky a přitom je možné je použít kdykoliv. A spolupráce s Andělkou byl úžasný nápad a vůbec celá skupinka je skvělá. Ten prostor ke sdílení a hlavně pocit bezpečí je něco úžasného. Aktivace mi pomohla dostat se více k sobě a získat důvěru, že i já sama sobě mohu pomoci. Byl to jeden z mála kurzů které jsem dokončila. Každý pátek jsem se těšila na nová videa. Jsem věčná že mi Aktivace celá skupinka žen přišla do cesty. Moc vám ženy děkuji."
Míla Nováková

Přestala jsem na sebe tlačit

“ Mně se změnil celý život, směrování. Jsem úplně na novém místě, bydlení, práce. Moc chci poděkovat Lucce za provedení EFT, protože to byl klíčový bod, kdy se mi to ukázalo a ve mně zlomilo. Já jsem přestala tlačit na to, jak jsme to měla namyšlené a začala jsem se otevírat tomu, jak to opravdu chci a potřebuji a staly se mi fakt veliké změny. Moc vám děkuji za to, co nás učíte a co tvoříte, děkuji za tento otevřený kruh, kde není třeba se ničeho bát.“
Katarina Miškovicová

CO ZAŽIJEŠ V AKTIVACI

lÁSKA
Právě TEĎ stojíme na prahu NOVÉ DOBY. Planeta Země je na vzestupu a lidstvo přechází na nová paradigmata žití. Vše nefunkční umírá a je potřeba vědomě a aktivně tvořit to nové. To, co je v souladu s naší podstatou, přírodou a veškerým stvořením.

Je čas plně odemknout náš potenciál a vytvořit NOVODOBÁ POVOLÁNÍ.

Je čas otevřít naše srdce a žít POSVÁTNÉ VZTAHY.

Je čas začít plynout životem a plně vstoupit do PROUDU HOJNOSTI.

Naši Novou Zemi můžeme vytvořit jedině skrze sebe.

Je čas objevit a začít žít svoji pravdu. Pojď naplno projevit svou autenticitu.

Pokud náš život stojí ještě na starých paradigmatech a vzorcích, může být přemostění do Nové Země zdlouhavé a bolavé. Může, ale nemusí …
 
Vytvořily jsme systém, který Ti usnadní a urychlí Tvou osobní transformaci. Chceš-li se stát soběstačnou tvůrkyní svého života a Nové Země, je potřeba, aby ses uměla se ponořit do těch nejtemnějších zákoutí sebe sama a uměla odtud na světlo vynést své dary, abys věděla, jak se přesouvat do vibrací Nové Země a také aby ses naučila se dělat akční kroky.
 
Systém stojí na kombinaci hloubkového čištění  &  kvantování záměrů srdce  &  intuitivních akčních kroků. Je to soulad smužských a ženských principů.
Uvnitř našich těl, v našem vnitřním nastavení, leží strachy a zranění, programy a omezující přesvědčení, které nám brání žít naši autenticitu, prožívat naplno lásku a jít životem v lehkosti a radosti. Skrze intuitivní hloubkové čištění tyto bloky v sobě spatříš a také je propustíš. Osvobodíš se, otevřeš své srdce a otevřou se Ti dary a nové možnosti žití a bytí, které jsi dosud neviděla.
 
Srdce je sídlem Tvé duše, která Tě volá na Tvou jedinečnou cestu. Objevíš zde své záměry a vytvoříš si vizi, která je v souladu s Tvou duší a tím i s Novou Zemí. Skrze kvantování se pak naučíš vstupovat do vibrace Tvé vize, urychlíš tak její realizaci do hmoty.
 
Nastavíš si akční kroky, které Ti poradí Tvá intuice. Tím, že vykročíš stvrzuješ své rozhodnutí, „podepisuješ smlouvu“ o své nové realitě a v ten moment Ti naproti jde celý Vesmír.
 

3 důvody PROČ
náš systém funguje

JEDNODUCHOST A EFEKTIVITA – nezavalíme Tě hromadou technik. Předáme Ti několik jednoduchých a efektivních technik. Postupně Tě budeme učit jít s nimi do větších a větších hloubek seba sama. Ty nepotřebuješ stále nové techniky, kurzy a návody. Ty potřebuješ uchopit jednu techniku a naučit se jít s ní do hloubky a také dotahovat do konce, tedy disciplínu. A přesně k tomu Tě povedeme.
 
HLOUBKAčím hlouběji do sebe nahlédneme, tím výše nás to vynese. Opakováním a prohlubováním technik v jednotlivých oblastech – poslání, láskyplné vztahy a hojnost – se dostaneš do těch nejtemnější zákoutí sebe sama, tady se skrývá Tvé světlo a Tvá záře. Tady otevřeš ty největší poklady.
 
CELISTVOST – propojily jsem 3 životní oblasti poslání, láskyplné vztahy a hojnost, protože dlouhodobě se nelze vyvíjet jen v jedné z nich
Nejprve je potřeba objevit, kdo jsi a jaké jsou Tvé dary a jaká je Tvá jedinečná mise tady na Zemi. Nová doba přináší nové možnosti, není potřeba se zaškatulkovat do „seznamu profesí“, ale zjistit a pojmenovat to, co Tě skutečně volá, co právě Ty máš přinést světu. Když objevíš své jedinečné místo ve světě, působíš vždy na dvou rovinách. Rozsvicuješ sebe i náš svět, tvoříš naši Novu Zemi.
 
Na Tvé poslání si posvítíš skrze Mapu poslání, která je plná kreativních koučovacích technik. Poté se intuitivně podíváš na strachy, které Ti brání ho žít a naučíš se je čistit. Nakonec si formou hravých intuitivních technik nastavíš první kroky na cestě Tvého poslání.
 

 

Skrze vztahy se nejlépe dostaneš sama k sobě, protože každý vztah v našem životě nám poskytuje příležitost, jak najít hlubší spojení se svým životním záměrem. Díky hlubokému ponoření se do Tvých vztahů se naučíš rozeznávat a uvědomovat si vzorce, které Ti brání žít s otevřeným srdcem. Každý vztah je Tvým zrcadlem a cokoli Ti na něm vadí, odráží jen Tvůj vlastní stín. Objevíš-li tento stín a proměníš ho v dar, ovládneš alchymii vztahů. Ano skutečně tak mocná jsi. Říká se, že toho druhého nezměníš. Ale je to pravda jen z části, protože skrze sebe dokážeš změnit jeho chování k Tobě. Harmonizace Tvých vztahů, která je zároveň otevíráním Tvého srdce je krásná a nejrychlejší cesta Tvé transformace.

Techniky v tomto cyklu budou přizpůsobené přímo na čištění vztahů. Vybereš si Ty vztahy, které nesou aktuální témata v Tvém životě. Může to být Tvůj partner, milenec, dítě, matka, otec, kamarádka, kolega z práce, či kdokoli další. Techniky lze využít i na jiné než mezilidské vztahy např. vztah s penězi, vztah s vnitřním dítětem apod. Vztah si vytváříme úplně se vším ve svém životě. I na cestě vztahů si nastavíš akční kroky, které Ti odhalí Tvá intuice.

Teprve až bude Tvé srdce otevřené, můžeš naplno vstoupit do proudu hojnosti. Hojnost znamená uvolnění proudu prosperity a zahrnuje žít své poslání, rozvíjet láskyplné vztahy a samozřejmě také stránku materiálně-finanční. Hojnost znamená plynutí, přijímáme a dáváme a zase přijímáme a dáváme … Všechny oblasti našeho života jsou v rovnováze a my plyneme životem v radosti a lehkosti, vstupujeme do svého životního FLOW. Jsme tu od toho, abychom prožívali život naplno a to i v materiální rovině a dopřáli si to po čem naše srdce touží. Tvá hojnost bezprostředně souvisí s žitím Tvé pravé podstaty, vírou v sebe sama a napojením na štědrost matky Země a Otce Vesmíru.
 
Podíváme se, co sedí na Tvém proudu prosperity, co Ti brání žít naplno, proč ještě nedůvěřuješ v hojnost života a nedaří se Ti spolupracovat s Matkou Zemí a Otcem Vesmírem. Podíváme se, jak vypadá Tvůj vztah s penězi a co si opravdu přeješ. Pročistíš si bloky a nastavíš akční kroky v oblasti hojnosti.
 
HOJNOST

Co díky Aktivaci získáš

BĚHEM 15 TÝDNŮ AKTIVACE se posuneš ve všech oblastech svého života.
 
Objevíš skutečné záměry své duše v těchto oblastech – poslání, láskypné vztahy a hojnost.
 
Získáš metody, jejichž pomocí pronikneš do temných hlubin sebe samé a vyčistíš nefunkční programy, strachy a omezující přesvědčení, které Ti brání tyto záměry žít.
 
Objevíš kvantování, které Ti usnadní přesun do nové reality, která je v souladu s Tebou i Novou Zemí.
 
Naučíš se dělat akční kroky, které jsou intuitivní a jsou s Tebou v souladu.
 
PO SKONČENÍ AKTIVACE se staneš soběstačnou tvůrkyní, budeš mít funkční návod, jak tvořit život v souladu sama se sebouveškerým stvořením a plynout v proudu života. Budeš žít principy Nové Země:
 
SVOBODU – budeš se umět osvobodit od starých paradigmat, myšlenkových vzorců a vystupit z již nefunkčních vnějších systémů. Budeš se moci postavit se na stranu toho nejkrásnější, co v sobě objevíš, za svoji pravdu.
 
TVOŘENÍ SRDCEM – otevřeš své srdce a budeš mu umět naslouchat. Budeš následovat inspiraci z Tvého nitra, naplníš volání Tvé duše, a budeš žít své poslání, dělat to, co skutečně miluješ a co je zároveň tím, co potřebuje náš svět.
 
 
 
 
SOUNÁLEŽITOST – staneš se tvůrkyní Tvých vztahů, spojíš se s planetou, Vesmírem a ostatními lidmi skrze Tvé srdce. Budeš rozvíjet hluboké vztahy na úrovni duše, včetně toho partnerského. 
 
PLYNUTÍ – propojíš se sama se sebou, s přírodou i celým Vesmírem a nasedneš na svou jedinečnou vlnu. Naučíš se plynout v souladu s vesmírnými zákony a necháš se unášet životem v radosti a lehkosti. Otevřeš se hojnosti, která je tu plně pro Tebe.
 
 
 
 
 
VZTAHY

Dokáži si pomoci sama

“Aktivace mě neskutečně obohatila v tom, že si dokáži pomoci sama, dostala jsem techniky, které mi opravdu fungují, cítím na sobě tu změnu, postavit se sama za sebe a dovolit si být sama sebou. Hodně vnitřně cítím, že vše, co potřebuju mám uvnitř sebe a potřebuji si tohle vše dovolit a otevřít a přijde vše co má v životě být, hojnost, láskyplné vztahy a poslání, jen na sebe netlačit."
Jana Brousilová

Jednoduché a funkční techniky

"Aktivace je pro mne naprosto perfektně koncipovaný, ucelený online kurz. Poskytl mi velmi jednoduché a funkční techniky, které mohu používat každý den a svá malá i větší trápení okamžitě řešit. Lucka i Petra o nás s láskou pečovaly a bylo vidět, že jim záleží na každé jedné z nás, co v kurzu jsme. Mám už za sebou několik online kurzů a kdybych měla vybrat jeden, který mi sedl nejvíc, byla by to právě Aktivace. Peti a Luci, z celého srdce děkuji."
Tereza Kuchariková

Umím vyléčit své strachy

"Z Aktivace si odnáším lásku sama k sobě i k druhým. Schopnost různými technikami pomocí sobě i druhým. Možnost vyléčit strachy, stíny, lépe se postavit překážkám. Vyřešit své potíže, které mě stahují a ponechávají ve strachu. Moznost se pomocí techniky dostat do hloubky, vrátit se ke starým myšlenkám, které zůstali v podvědomí a vyřešit je k prospěchu sebe i druhým. Prostě láska, porozumění, a sesterství ať jsme takové či makové."
Jarmila Hudcová

Aktivace Ti ulehčí a urychlí Tvou osobní transformaci

Aktivaci doporučujeme pro začínající průvodkyně. Osvojíš si zde celou řadu koučovacích  a terapeutických technik. Nejen že si techniky sama na sobě vyzkoušíš a prožiješ, ale také dostaneš možnost pracovat ve dvojici. Vyzkoušíš si tak práci s technikami na jiné ženě / ženách, naučíš se držet prostor a rozvineš v sobě další kvality potřebné k provázení.
 

Aktivace 3 center ženské moudrosti

Celou 15-ti týdenní aktivací se táhne podporující linie „Aktivace 3 center ženské moudrosti“, která Tvou transformaci ještě podpoří. Není však nutné dělat ji paralelně s hlavní aktivací, můžeš ji odložit na později. 
 
Díky této linii probudíš svoje SRDCE, INTUICI a JÓNI.

Naše ženství bylo dlouhá léto potlačováno. Uvěznily jsme v sobě emoce, neustále na sebe tlačíme, neumíme se odevzdat, plynout životem, používat naši vnitřní moudrost, využívat naši sexuální energii a magnetismus. Žijeme v mužské energii, výkonu a mysli. Mužská energie je důležitá a krásná, my však potřebujeme tyto dvě energie harmonizovat a vstoupit tak do celistvosti a tím do proudu života.

Když aktivuješ svá tři centra ženské moudrosti, jasně uslyšíš volání své duše, nalezneš své odpovědi a svoji cestu, rozproudíš svou sexuální sílu a energii a staneš se magnetickou ženou.

Srdce je sídlem naší duše, naší pravé podstaty a vyššího záměru, s kterým jsme přišly na tento svět. Srdce je naším novodobým mozkem, srdce řídí láska, naše jedinečnost a je napojené na univerzální moudrost Vesmíru. Srdce je rezonátor, vytváří kolem sebe silné elektromagnetické pole, které sílí s jeho otevíráním se a přitahuje nám do života to, co je skutečně naše.

Intuice je naše vnitřní moudrost, kompas, který nás vede po cestě naší duše, umožňuje nám rychlé a správné rozhodování, dává nám odpovědi na naše otázky, nápady, vhledy, napojuje nás na sebe ale i na ostatní lidi, zvířata, přírodu i celý Vesmír.

Jóni je sídlo naší moudrosti, sexuality a síly. Skrze jóni jsme napojené na Matku Zemi, můžeme čerpat její výživu, bezpodmínečné přijetí, pocity bezpečí a důvěry. V sexualitě leží obrovský potenciál, jak v samotném milování tak v naší vnitřní síle. Aktivací naší joni se v nás rozvine naše hadí síla (šakti, kundalini), která je zdrojem naší síly, energie, našich darů, záře a magnetismu.

Žádný růžový zámky a sluníčka

„Spoustu věcí jsem si ujasnila o sobě samotné a myslím, že z toho budu čerpat ještě dlouho. Pokaždé, když se objeví nějaký strach či pochybnost. Přineslo mi to úžasné techniky pro práci sama se sebou a se svými záměry. Také jsem si vyčistila vztah k penězům a díky tomu jsem skočila z výdělků 15-25tis měsíčně na výdělky okolo 60tis. Nikdy jsem tolik nevydělávala. Fascinující. Díky všem těm technikám jsem udělala spoustu akčních kroků, že sama zírám, kam jsem se během 3měsíců dostala. Anna Fink

Sesterství

KDYŽ ŽENY UTVOŘÍ KRUH …

Využíváme sílu ženské skupiny. Když se spojí více žen se stejným záměrem vznikne energetické pole, které je prostorem pro zázraky. Toto pole způsobí, že se ženám otevírají a pročišťují společná témata a ony se tak léčí a posouvají ve svých záměrech mnohem rychleji, než když procházejí transformací samy.

Prostor, který vytváříme je bezpečný, plně přijímající, vyživující a láskyplný. Ženám tento prostor otevírá srdce, učí se zde otevřeně sdílet, stát ve své autenticitě a upřímné komunikaci. Vzniká zde silné propojení a sounáležitost. Toto umění autenticky komunikovat pak ženy mohou přenést do svých vztahů včetně toho partnerského. Autentické sdílení je klíčem pro posvátné vztahy. 

Staň se součástí podporující komunity žen, které žijí láskyplné vztahy, své poslání a sdílejí své dary se světem.

Vzájemné spojení srdcí a blízkost jde i přes internet

"Ohromným darem jsou pro mě ženy ve skupině, ta možnost čistit ve dvojici a komunikovat s ženami, protože jsem zjistila, že nikoho nemám, jenom manžela. V Aktivaci jsou ženy, se kterými můžeme mluvit otevřeně, můžeme být takové jaké jsme a kdo chce se může střetnout a být spolu a to je obrovský dar. Dovoluji se otevřít a ukazovat sama sebe vám a potom být sama sebou i venku. Mluvím o sobě, svých pocitech ne z pohledu oběti a z toho, že mě to trápí, ale z pohledu pozorovatele a z toho že to respektuji a vidím."
Jana Brousilová

Vytvořilo se neuvěřitelně silné pole žen

"Vstoupit právě do Aktivace byla jednoznačně nejlepší volba ze všech online kurzů, které se nabízely a kterých jsem už řadu prošla. Za podpory a aktivní účasti Lucky a Petry se vytvořilo neuvěřitelně silné pole žen a vnímaný posun v tématech byl znatelný, i když jsem třeba někdy nestihla sledovat aktuální video hned po zveřejnění - pracovalo to prostě i "samo", jako spodní řeka. Na druhou stranu, paleta technik, které nám Petra s Luckou daly k dispozici byla tak akorát pestrá, nezahlcující a díky tomu se mi podařilo vybrat si ty, které mi sedly a SKUTEČNĚ je používat!"
Eva Masaříková

Ve skupince byla obrovská podpora

"Aktivace mě posunula o veliký kus dopředu. Cítím se jinak. Jsem si víc vědoma sama sebe, jsem víc vyrovnaná, jsem tvůrce, jsem žena. Umím pracovat se strašáky co se objeví. Vím, co od života chci a jaký kroky k tomu potřebuji udělat. Kurz mě moc bavil a s videi budu pracovat už napořád. Ve skupince byla obrovská podpora a vzniklo mezi námi přátelství. Opravdu holkám za všechno moc děkuji a kurz doporučuji naprosto všem, kteří se chtějí posunout zas o něco dál a zároveň vědí, že nikdo jiný, než oni sami, to za ně neudělá."
Jana Straus

Jak bude Aktivace probíhat?

Čeká na Tebe 15 týdnů aktivace Tvého skutečného potenciálu plných kreativních koučovacích a terapeutických technik, praktických informací, prožitku, meditací a vizualizací.  

Každý týden v pátek se Ti otevře v členské sekci přístup k videím, vizualizacím, cvičením a dalším materiálům, které Tě provedou tématy daného týdne. Součástí videí jsou skutečné ukázky koučovacích či terapeutických technik, které ukazujeme my dvě.

Můžeš se těšit na: 

silné prožitkové techniky pro vyčištění bloků, strachů a nepříjemných emocí,

kreativní koučovací techniky pro snadné rozhodování a větší propojení sama se sebou,

techniky na probuzení tří center ženské moudrosti (intuice, srdce a jóni),

techniky na změnu Tvé vibrace (kvantování, transurfing).

15 týdnů budeš mít naši denní podporu v uzavřené FB skupině. Třikrát se sejdeme na on-line kruhu prostřednictvím aplikace ZOOM. Můžeš využít společného sdílení, propojování se a čerpat sílu a energii skupiny.

Jedna žena se stane Tvojí Andělkou, všechny koučovací i terapeutické techniky tak nabudou na síle (dobrovolné).

A hlavně si tuto aktivaci společně NAPLNO užijeme bez srovnávání či tlaku, ale naopak v radosti, lehkosti, ženském plynutí a zároveň půjdeme do akce. Naplno propojíme ženský a mužský princip. 

Přidej se k nám

CENA AKTIVACE
v Ženu Nové Země

BONUS č. 4 – všechna videa z Týdne na vlně Nové Země ZDARMA

Základní aktivace

V základní variantě aktivace Tě čeká
15 transformacích týdnů

17 900 Kč

Jedinečná cena pro Tebe

14 900 Kč

Částku je možné si rozdělit na 3 splátky 

VIP aktivace

Součástí VIP varianty je jedno on-line sezení zahrnující hloubkové čistění a aktivaci v celkové délce  90 minut  (s Petrou či s Luckou)

19 900 Kč

Jedinečná cena pro Tebe

16 900 Kč

Částku je možné si rozdělit na 3 splátky 

ZAČÍNÁME 4.2.2022

Pokud zjistíš, že aktivace není pro Tebe, garantujeme Ti vrácení peněz do 3 týdnů od jejího začátku. 

To není vše, máme pro Tebe 6 bonusů

Bonus č. 1

20%  sleva na individuální sezení a provázení jednou z nás

Slevu můžeš využít po dobu 6 měsíců od zahájení aktivace. Individuální sezení probíhají on-line i živě. S jejich nabídkou Tě seznámíme během naší společné cesty. 

Bonus č. 2

Vygenerování hologenetického profilu Genových klíčů

Provedeme Tě seznámením se s Genovými klíči, které odemykají vyšší záměr ukrytý ve Tvé DNA. Ukážeme, jak si vygenerovat hologenetický profil a jak s ním pracovat.

Bonus č. 3

Jóga pro harmonizaci
3. čakry, sídla naší vnitřní síly

Ve třetí čakře sídlí oheň Agni, je to on, kdo spouští naši transformaci. Díky jógovým pozicím pro harmonizaci 3. čakry se rozhoří tvůj oheň a celá aktivace nabude na síle.

Bonus č. 4

Mini – aktivace v Ženu Nové Země

Součástí mini-aktivace jsou 4 videa – 4 kroky, jak v sobě aktivovat Ženu Nové Země. 

Můžeš si tak rozšířit techniky z hlavní Aktivace nebo prožít transurfingovou meditaci, během které dojde k navýšení Tvé vibrace a přiblížíš se Tak vysněné realitě.

Bonus č. 5

On-line kongres Týden laskavé transformace – všechna videa

Právě TEĎ stojíme na prahu NOVÉ DOBY. Vše, co není pravdivé a není v souladu s námi se nám začíná rozpadat nebo nás tíží. Setrvávat v tom je bolavé, stát napůl mezi starým a novým je náročné. Je potřeba naplno vstoupit do toho nového, do toho, co už je v plném souladu s naší podstatou. 

Bonus č. 6

On-line kongres Týden na vlně Nové Země – všechna videa

Planeta Země je na vzestupu a lidstvo přechází na nové principy žití. Vše nefunkční umírá a je potřeba vědomě a aktivně tvořit to nové. To, co je v souladu s naší podstatou, přírodou a veškerým stvořením.

LUCKA

Kdo Tě aktivací provede?

Lucie Bednářová

Jsem průvodkyní a inspirátorkou žen v obdobích velikých změn. Jako vysoce citlivá štírka se silnou intuicí se ráda nořím do hlubin a objevuji tam světlo a dary, které přinášíme každá z nás světu.  Odhaluji způsoby, jak se napojit na svoji vnitřní moudrost a tvořit si život podle svých představ. 

Provázím ženy na cestě za jejich jedinečnými poklady ukrytými v nejhlubších stínech skrze sebepoznání, sebelásku a intuici. Využívám k tomu především Techniku emoční svobody (EFT), intuici i kreativní koučovací techniky. Věřím, že odpovědi na všechny otázky, si nosíme v sobě.

Petra Košťálová

Jsem koučka autentického života, mentorka a aktivátorka paradigmat Nové Země. Probouzím v ženách jejich nejniternější pravdu a pomáhám jim odložit vše, co jim brání ji žít. Provázím ženy na cestě ve třech propojených oblastech – poslání, novodobé láskyplné vztahy a hojnost. Využívám k tomu především kreativní koučování, kvantové čištění, transurfing a ceremonie.

Miluji práci s ženstvím a sexualitou, která je zdrojem naší životní síly a veškerého tvoření. Součástí mého poslání je držení bezpečného prostoru skupinám, kultivace lidské sounáležitosti, propojování se s přírodou a božstvím v nás.

JSME DVĚ, protože věříme, že jedna a jedna jsou tři. Každé dal život jiné dary, připravil jiné zážitky a zkušenosti. Pak nás ale spojil ke společnému poslání v projektu Ženy ve své síle. V rámci něj šíříme povědomí o NOVÉ ZEMI, inspirujeme k žití jejích principů a tvoříme most do NOVÉ ZEMĚ. Připoj se k nám a přejdi po něm spolu s námi.

PETRA

Brány pro přihlášení zavíráme 3.2.2022 ve 24:00 hod

Možná se ještě ptáš ...

Vždy v pátek se Ti otevře nový týden. Na shlédnutí videí a trénování technik budeš mít celý následující týden. Abys z aktivace získala maximum, je potřeba dělat každý den jeden malý krůček. Tři setkání na Zoomu jsou dobrovolná a každé zabere asi 120 minut Tvého času.

Přístup do členské sekce ti zůstane navždy. Pokud nebudeš stíhat, můžeš postupovat svým vlastním tempem. Ale nejvíc z aktivace získáš, pokud půjdeš společně s celou skupinou žen. 

Nutné to není. Cvičení můžeš dělat i samostatně. Je to však doporučené, protože efekt dvojice bývá silnější a z máme na to nádherné ohlasy. Vždy se spolu sejdou přesně ty ženy, které si v danou chvíli můžou dát navzájem nejvíc. 

Setkání na Zoomu jsou dobrovolná a vždy se z nich pořizuje videozáznam, který budeš mít v členské sekci. Setkání je určeno ke společné skupinové práci, zodpovězení dotazů a především sdílení.

Obavy a strachy jsou běžnou součástí našeho výstupu mimo komfortní zónu. Kdykoliv jdeme do něčeho nového, mohou se objevit. To ale neznamená, že je vždy musíme poslouchat. Pokud se vstupem váháš a ráda bys to s námi probrala, tak nám neváhej napsat. 

Spojme se za tímto krásným záměrem a pojďme společně tvořit Novou Zemi.

ZENA-NOVE-ZEME.png

CHCEŠ ŽÍT V PRAVDĚ, RADOSTI A LÁSCE?

CHCEŠ ŽÍT SVÉ POSLÁNÍ, LÁSKYPLNÉ VZTAHY A NAPOJIT SE NA HOJNOST ŽIVOTA?