AKTIVACE
3 center ženské moudrosti

Aktivuj v sobě posvátný ženský princip

PROBUĎ SVOU INTUICI

OTEVŘI SVÉ SRDCE

ROZPROUDI SVOU SEXUALITU

Objev tak svou vnitřní moudrost a plně prožívej lásku, vášeň a hojnost života.

BONUS pro Tebe

Mini-aktivace v Ženu Nové Země

TOUŽÍŠ V SOBĚ PROBUDIT
POSVÁTNÉ ŽENSTVÍ ...

♡ Otevřít své srdce a prožívat tak radost, lásku a lidskou sounáležitost. 
 
♡ Znát odpovědi na své otázky a usnadnit si tak rozhodování a životní směrování.
 
♡ Poléčit a oživit si svou sexualitu a rozproudit v sobě životní sílu, záři a magnetismus?
 
♡ A díky tomu si přitáhnout si do života skutečnou hojnost ve všech jeho oblastech?
 
♡ Chceš přizvat do svého života jednoduchost, plynutí i vášeň?
 
 
POSVÁTNÁ ŽENA

JSI NÁDHERNÁ ... DEJ SVOJI ZÁŘI VEN

Aktivace 3 center ženské moudrosti

Skrze tuto aktivaci probudíš svoje SRDCE, INTUICI a JÓNI.
 
Naše ženství bylo dlouhá léta potlačováno. Uvěznily jsme v sobě emoce, neustále na sebe tlačíme, neumíme se odevzdat, plynout životem, používat naši vnitřní moudrost, užívat si naši sexuální energii a magnetismus. Žijeme v mužské energii, výkonu a mysli. Mužská energie je důležitá a krásná, my však potřebujeme tyto dvě energie harmonizovat a vstoupit tak do celistvosti a tím do proudu života.

Když aktivuješ svá tři centra ženské moudrosti, jasně uslyšíš volání své duše, nalezneš své odpovědi a svoji cestu, rozproudíš svou sexuální sílu a energii a staneš se magnetickou ženou. Začneš vyzařovat svou skutečnou krásu ven do světa. Život se stane jednoduchým a  plynoucím.

Srdce je sídlem naší duše, naší pravé podstaty a vyššího záměru, s kterým jsme přišly na tento svět. Srdce je naším novodobým mozkem, srdce řídí láska, naše jedinečnost a je napojené na univerzální moudrost Vesmíru. Srdce je rezonátor, vytváří kolem sebe silné elektromagnetické pole, které sílí s jeho otevíráním se a přitahuje nám do života to, co je skutečně naše.

Intuice je naše vnitřní moudrost, kompas, který nás vede po cestě naší duše, umožňuje nám rychlé a správné rozhodování, dává nám odpovědi na naše otázky, nápady, vhledy, napojuje nás na sebe ale i na ostatní lidi, zvířata, přírodu i celý Vesmír.

Jóni je sídlo naší moudrosti, sexuality a síly. Skrze jóni jsme napojené na Matku Zemi, můžeme čerpat její výživu, bezpodmínečné přijetí, pocity bezpečí a důvěry. V sexualitě leží obrovský potenciál, jak v samotném milování tak v naší vnitřní síle. Aktivací naší joni se v nás rozvine naše hadí síla (šakti, kundalini), která je zdrojem naší síly, energie, našich darů, záře a magnetismu.
LÁSKA

OBJEV A ŽIJ SVÉ POSVÁTNÉ ŽENSTVÍ

Přijmi naše pozvání ...

Jak bude Aktivace probíhat?

V úvodním videu Tě seznámíme s principem posvátného ženství a proč je tak důležité, abys ho v sobě aktivovala. 

Dále na Tebe čeká meditace na propojení Nebe a Země ve Tvém srdci a 7 aktivačních videí. Součástí každého z nich je prožitek nebo cvičení, které aktivuje jedno z Tvých 3 center ženské moudrosti.

V samotném závěru se můžeš těšit na meditaci, díky níž v sobě propojíš všechny tři oblasti a aktivuješ posvátné ženství

Všechna videa jsou Ti k dispozici ve členské sekci na našem webu najednou, můžeš si tak Aktivaci procházet svým vlastním tempem. Přístupy do členské sekce budeš mít aktivní 12 měsíců. 

K dispozici je Ti rovněž FB skupina, kde se můžeš propojit s ostatními ženami, vzájemně sdílet a podporovat se. Skupina je s pasivním podporou průvodkyň, tzn. že průvodkyně vždy odpoví na Tvé dotazy, aktivně však skupinou nevedou.

POSVÁTNÉ ŽENSTVÍ

Říkají o nás ...

Reference z našich kurzů. Tento startujeme, proto uvádíme reference z našich dalších kurzů. O který kurz se jedná, je vždy uvedeno.

Jednoduché a funkční techniky

Kurz: Aktivace v Ženu Nové Země

"Aktivace je pro mne naprosto perfektně koncipovaný, ucelený online kurz. Poskytl mi velmi jednoduché a funkční techniky, které mohu používat každý den a svá malá i větší trápení okamžitě řešit. Lucka i Petra o nás s láskou pečovaly a bylo vidět, že jim záleží na každé jedné z nás, co v kurzu jsme. Mám už za sebou několik online kurzů a kdybych měla vybrat jeden, který mi sedl nejvíc, byla by to právě Aktivace. Peti a Luci, z celého srdce děkuji."
Tereza Kuchariková

"Něco" mě nutilo se přihlásit

Kurz: Aktivace v Ženu Nové Země

"Když jsem se přihlašovala do Aktivace ani jsem nevěděla proč, jen mě něco " nutilo " se přihlásit. Tolik technik, které jdou do hloubky a přitom je možné je použít kdykoliv. A spolupráce s Andělkou byl úžasný nápad a vůbec celá skupinka je skvělá. Ten prostor ke sdílení a hlavně pocit bezpečí je něco úžasného. Aktivace mi pomohla dostat se více k sobě a získat důvěru, že i já sama sobě mohu pomoci. Byl to jeden z mála kurzů které jsem dokončila. Každý pátek jsem se těšila na nová videa. Jsem věčná že mi Aktivace celá skupinka žen přišla do cesty. Moc vám ženy děkuji."
Míla Nováková

Přestala jsem na sebe tlačit

Kurz: Aktivace v Ženu Nové Země

“ Mně se změnil celý život, směrování. Jsem úplně na novém místě, bydlení, práce. Moc chci poděkovat Lucce za provedení EFT, protože to byl klíčový bod, kdy se mi to ukázalo a ve mně zlomilo. Já jsem přestala tlačit na to, jak jsme to měla namyšlené a začala jsem se otevírat tomu, jak to opravdu chci a potřebuji a staly se mi fakt veliké změny. Moc vám děkuji za to, co nás učíte a co tvoříte, děkuji za tento otevřený kruh, kde není třeba se ničeho bát.“
Katarina Miškovicová

CENA AKTIVACE
TŘÍ CENTER ŽENSKÉ MOUDROSTI

Základní aktivace

Základní varianta popsaná výše.

2 790 Kč

Jedinečná cena pro Tebe

1 790 Kč

VIP aktivace

Součástí VIP varianty je jedno on-line sezení zahrnující hloubkové čistění a aktivaci v celkové délce  90 minut  (s Petrou či s Luckou)

5 290 Kč

Jedinečná cena pro Tebe

3 790 Kč

To není vše, máme pro Tebe bonus

Mini-aktivace v Ženu Nové Země

Aktivuj v sobě ženu, která už probudila sama sebe, žije v pravdě, radosti a lásce. Zároveň žije své poslání, láskyplné vztahy a je napojená na pole hojnosti.

Součástí mini-aktivace jsou 4 videa – 4 kroky, jak v sobě aktivovat Ženu Nové Země. 

Ve vizualizaci se spojíš se svým vyšším já a zjistíš, co v těchto oblastech můžeš pro sebe právě teď udělat.

Čekají Tě další tři cvičení na probuzení tří center ženské moudrosti.

Naučíš se úžasnou funkční techniku na uvolnění emocí.

Prožiješ transurfingovou meditaci, během které dojde k navýšení Tvé vibrace a přiblížíš se Tak vysněné realitě.

LUCKA

Kdo Tě aktivací provede?

Lucie Bednářová

Jsem průvodkyní a inspirátorkou žen v obdobích velikých změn. Jako vysoce citlivá štírka se silnou intuicí se ráda nořím do hlubin a objevuji tam světlo a dary, které přinášíme každá z nás světu.  Odhaluji způsoby, jak se napojit na svoji vnitřní moudrost a tvořit si život podle svých představ. 

Provázím ženy na cestě za jejich jedinečnými poklady ukrytými v nejhlubších stínech skrze sebepoznání, sebelásku a intuici. Využívám k tomu především Techniku emoční svobody (EFT), intuici i kreativní koučovací techniky. Věřím, že odpovědi na všechny otázky, si nosíme v sobě.

Petra Košťálová

Jsem koučka autentického života, mentorka a aktivátorka paradigmat Nové Země. Probouzím v ženách jejich nejniternější pravdu a pomáhám jim odložit vše, co jim brání ji žít. Provázím ženy na cestě ve třech propojených oblastech – poslání, novodobé láskyplné vztahy a hojnost. Využívám k tomu především kreativní koučování, kvantové čištění, transurfing a ceremonie.

Miluji práci s ženstvím a sexualitou, která je zdrojem naší životní síly a veškerého tvoření. Součástí mého poslání je držení bezpečného prostoru skupinám, kultivace lidské sounáležitosti, propojování se s přírodou a božstvím v nás.

JSME DVĚ, protože věříme, že jedna a jedna jsou tři. Každé dal život jiné dary, připravil jiné zážitky a zkušenosti. Pak nás ale spojil ke společnému poslání v projektu Ženy ve své síle. V rámci něj šíříme povědomí o NOVÉ ZEMI, inspirujeme k žití jejích principů a tvoříme most do NOVÉ ZEMĚ. Připoj se k nám a přejdi po něm spolu s námi.

PETRA